do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Masz pytanie? Zadzwoń teraz!

Cybex Anoris T i-Size Fotelik samochodowy 2022

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Cena: 2 779,00 zł 2779.00 PLN
ilość szt
Producent: Cybex
Kod produktu: 9653

Opis

Cybex Anoris T i-Size

Fotelik samochodowy

CYBEX Anoris wyznacza nowe standardy w branży w zakresie bezpieczeństwa. Fotel montowany przodem do kierunku jazdy jest pierwszym fotelikiem samochodowym ze zintegrowaną poduszką powietrzną obejmującą całe ciało i zapewnia około 50% lepszą ochronę* niż konwencjonalne foteliki samochodowe przodem do kierunku jazdy i jest co najmniej tak samo bezpieczny, jak foteliki skierowane tyłem do kierunku jazdy. Dziecko przodem do kierunku jazdy cieszy się znacznie łatwiejszą interakcją z kierowcą przez lusterko wsteczne. Anoris T i-Size jest prosty w instalacji i zapewnia większy komfort, znacznie więcej miejsca na nogi i łatwe wchodzenie na siedzenie.

 

Charakterystyka:

DO 50% WYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA*

Schowana w osłonie tułowia fotelika, rewolucyjna technologia poduszki powietrznej oferuje niezrównaną ochronę w mgnieniu oka. W momencie kolizji czołowej, poduszka wypełnia się powietrzem w przeciągu milisekund, chroniąc głowę, szyję i ciało dziecka przed dotarciem do niego sił uderzenia. Poduszka przybiera kształt litery C wokół osłony tułowia. Zaprojektowana została tak, aby zapobiec
gwałtownemu ruchowi dziecka do przodu, zredukować nacisk na brzuch i zapewnić pozostanie dziecka w miejscu. Ta innowacyjna technologia oferuje nie tylko niezrównany poziom bezpieczeństwa i bardziej kompaktowy design, ale również pozwala rodzicom na wybór komfortowej podróży przodem do kierunku jazdy połączonej z bezpieczeństwem.

*W porównaniu do fotelików z pasami, montowanych przodem do kierunku jazdy. Dane pochodzą z wyników wewnętrznych testów samochodowych, biorąc pod uwagę kryteria testów ADAC dotyczących kolizji czołowych (2021)

 

BEZPOŚREDNIA INTERAKCJA Z DZIECKIEM

Podróż przodem do kierunku jazdy pozwala na łatwy kontakt wzrokowy dziecka z rodzicem. Komunikacja pozostaje niezakłócona, szczególnie w wieku, kiedy każda interakcja jest cenna dla rozwoju dziecka. Badania pokazują, że większość rodziców odwraca fotelik przodem do kierunku jazdy przed uzyskaniem przez dziecko rekomendowanego wieku czterech lat. Z fotelikiem Anoris T i-Size możesz podjąć tą decyzję z pewnością bez tracenia na bezpieczeństwie.

 

MAKSYMALNY KOMFORT DLA ROSNĄCEGO DZIECKA

Podróż tyłem do kierunku jazdy oznacza podkurczoną pozycję, która może powodować niezadowolenie u dzieci i stresującą podróż. W pozycji przodem do kierunku jazdy, miejsce na nogi dziecka nie jest ograniczone. Rosnące nóżki mają miejsce na rozciąganie i swobodne poruszanie. Dzieci podróżują szczęśliwe, nawet podczas dłuższych podróży. Wszystko dzięki technologii poduszki powietrznej, która pozwala na podróż przodem do kierunku jazdy bez kompromisów.

OD >15 MIESIĘCY DO OK. 6 LAT

Bezpieczeństwo na dłuższy okres podróżowania. Zaawansowany design skorupy fotelika pozwala na bardziej przestronne siedzisko fotelika Anoris T i-Size i tym samym zapewnia więcej miejsca dla rosnącego dziecka, aż do wieku ok. sześciu lat (76 cm – max. 115 cm lub 21 kg) – z tym samym poziomem bezpieczeństwa. Zarówno osłona tułowia, jak i zagłówek są regulowane i można je dopasować do wieku dziecka. Dodatkowo, wbudowana poduszka powietrzna chroni dzieci o różnych rozmiarach.

 

CHRONI DZIECKO W PRZECIĄGU SEKUND

Osłona tułowia mocowana jednym kliknięciem zapewnia szybkie i pewne zabezpieczenie dziecka. Intuicyjny system zapięcia sprawi, że zapomnisz o trudach zapinania pasami - wystarczy wpiąć klamrę, dociągnąć pas w celu dopasowania osłony i jesteś gotowy do drogi! Badania pokazują, że osłony tułowia są łatwiejsze w poprawnym zapięciu w porównaniu do pasów. Dodatkowo, klamra czyni zapinanie łatwiejszym niż kiedykolwiek.

 

REDUKUJE SIŁY UDERZENIA DO OK. 20% W MOMENCIE KOLIZJI BOCZNEJ

Zderzenia boczne stanowią około jedną czwartą wszystkich wypadków drogowych. Dlatego właśnie Anoris T i-Size wyposażony jest w zaawansowany Liniowy System Ochrony Bocznej, który redukuje siły uderzenia bocznego do ok. 20%*. Siły uderzenia przekazywane są przez system L.S.P. w stronę skorupy fotelika i zagłówka. Osłony otwierają się automatycznie przed montażem, co sprawia, że nie zapomnisz o nich podczas montażu fotelika w pojeździe.

*W porównaniu do tego samego fotelika ze schowanym systemem L.S.P.

 

WSKAŹNIKI LED POKAZUJĄCE PRAWIDŁOWY MONTAŻ

Fotelik samochodowy chroni dziecko w momencie kiedy zostanie poprawnie zamontowany. Inteligentny system w postaci wizualnych wskaźników pozwala na poprawne zamontowanie fotelika i zabezpieczenie dziecka. Wskaźniki pokazują status zaczepów ISOFIX, nogi stabilizującej, osłony tułowia i baterii.

 

KOMFORTOWY SEN

Odchyl fotelik aby zapewnić dziecku komfortowy sen w podróży. Trzy pozycje odchylenia pozwolą na idealne dopasowanie. Dzięki łatwo dostępnej dźwigni odchylania z łatwością zmienisz pozycję na jedną z możliwych opcji, nie zakłócając snu dziecka.

 

BEZPIECZNA I ŁATWA INSTALACJA

ISOFIX i noga stabilizująca oferują stabilność i optymalną pozycję fotelika, zapewniając pewne dopasowanie z siedzeniem pojazdu. Montaż fotelika jest prosty i intuicyjny wraz z inteligentnym systemem w postaci wizualnej prezentacji, który pokazuje status montażu wszystkich ważnych elementów fotelika.

 

Dane techniczne
 Wymiary fotelika D/S/W: 440/662/614 mm 
 Waga fotelika: 12 kg

 

Opinie o produkcie (0)

Allegro

MADAR 2017 | All rights reserved

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl