do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Masz pytanie? Zadzwoń teraz!
DZIAŁ FOTELIKÓW I WÓZKÓW:

Foteliki samochodowe z ISOfix

Montaż fotelika dziecięcego w samochodzie wielu osobom sprawia trudność. Rozwiązaniem jest fotelik z ISOfix. ISOfix jest to znormalizowany system szybkiego mocowania fotelików samochodowych, wykorzystujący fabryczne mocowania, instalowane przez producentów.

Dzięki temu że ISOfix jest zbudowany tak samo, bez względu na model i markę samochodu, fotelik może być instalowany w wielu pojazdach. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę fotelików samochodowych współpracujących z systemem ISOfix. Są to foteliki znanych i cenionych producentów polskich oraz zagranicznych, a każdy z nich posiada atesty i certyfikaty, dopuszczające do obrotu na terenie UE.

Polecamy foteliki samochodowe z ISOfix takich marek jak Reccaro, Chicco, Concord, BeSafe i wielu pozostałych. Bogactwo kolorów, ciekawy design, praktyczne rozwiązania – to wszystko mogą Państwo znaleźć w oferowanych modelach, dostępnych od ręki i w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta fotelików nieustannie jest poszerzana o kolejne modele, w tym rynkowe nowości. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą dostępną na stronie sklepu MadarBaby.

Ponadto polecamy inne artykuły dziecięce i nie tylko:

Foteliki bez ISOfix Akcesoria do fotelików Foteliki rowerowe Bazy do fotelików

Foteliki z ISOfix

Avova Star-Fix (15-36 kg) Fotelik samochodowy Avova Star-Fix (15-36 kg) Fotelik samochodowy Avova Star-Fix (15-36 kg) Fotelik samochodowy
Producent: Avova
Cena: 649,00 zł 899,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
MADAR 2017 | All rights reserved

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl