do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Masz pytanie? Zadzwoń teraz!
Kategorie blog
Chmura tagów
Gry planszowe 0

Największym zaletą zabawki to jest to że nie tylko bawią ale i też uczą rozwijają wyobraźnie . Do takich zabaw można zaliczyć gry planszowe nawet te najprostrze dla najmłodszych takie jak magiczny długopis , odkrywam zwierzaki czy abecadło. Planszówki uczą dzieci różnych rzeczy na. emocji , cierpliwości . Maluch uczy się reagować na swoje porażki jak i cieszyć się z wygranej . Planszówki  dla dzieci pozwalają im poznać litery, cyfry i kolory.

czytaj całość »
Foteliki samochodowe Maxi - Cosi Tobi 0

Foteliki samochodowe 

Fotelik samochodowy to jedna z ważniejszych rzeczy w aucie dla dziecka w każdej podróży. Powinniśmy go dobierać do wzrostu i do wagi dziecka. Foteliki z przedziału 9 - 18 kg najczęściej są wyposażone 3 lub 4 stopnie regulacji oparcia , dzięki temu może sobie dziecko spokojnie patrzeć przez okno i  wszystko obserwować czy uciąć sobie drzemkę . Foteliki te mocuje się na dwa sposoby na szelki albo na pas samochodowy, i są montowane tylko przodem do kierunku jazdy.

czytaj całość »
Samochody zdalnie sterowane 0

Samochody zdalnie sterowane 

 

Samochody zdalnie sterowane są to zabawki które powinny zadowolić każdego chłopca.

Teraz żyjemy w takich czasach gdzie elektronika idzie do przodu wiec jest duży wybór w takich zabawkach.

Są najczęściej na baterie lub ładowane przez pory USB.

czytaj całość »
Zabawki interaktywne 0

Zabawki interaktywne to dziecięcy podręcznik . Uczą pierwszych słów , kolorów i kształtów, uczą podstawowych zwrotów nazw zwierząt , przedmiotów, cyferek i literek . Najlepsze są te zabawki które wymagają od malucha zainteresowania i skupienia. Najlepiej wybrać takie zabawi które mają dużo opcji i wpływają na różne aspekty rozwoju dziecka. 

 

czytaj całość »
Przystawki do wózka 0

Przystawka do wózka

Dostawka do wózka jest to idealne rozwiązanie w podwójnym macierzyństwie . W początkach przeraża  nas wizja spacerów. Jak to będzie naprawdę okaże się za 2 miesiące. Warto pomyśleć o rozwiązaniu wygodnym i bezpiecznym zarówno dla mamy jak i dla dziecka. Jednym z takim rozwiązań jest przystawka. Na rynku są dwa rodzaje tych przystawek przystawka stojąca i dostawka  z siedziskiem . Spacerując w takim zestawie często byłyśmy obiektem żywego zainteresowania przechodniów. 

czytaj całość »
Jaką pościel wybrać dla alergika? 0

Alergie należą obecnie do najczęściej spotykanych chorób przewlekłych. Aby uniknąć objaw alergii zwykle wystrzegamy się kontaktu z alergizującymi czynnikami. Do najbardziej powszechnych alergenów wziewnych zalicza się roztocza kurzu domowego, pyłki, zarodniki pleśni oraz sierść zwierząt. Co najmniej trzy z wymienionych wyżej czynników są obecne w większości domów i niestety środowisko pościeli, kołdry czy poduszki tworzy dla nich idealne warunki egzystencji. Z tego powodu, specjaliści, w przypadku objawów alergicznych zalecają wymianę pościeli i poszew.

czytaj całość »
Rowerek biegowy 0

W ciągu ostatnich lat rowerki biegowe stały się bardzo popularne. Można je znaleźć w prawie każdym domu z dziećmi. I nie bez powodu, bowiem ten wynalazek ma w sobie wiele zalet.

Prócz radości, która wynika z aktywności ruchowej i zabawy podczas jazdy, rowerek biegowy pozwala fizycznie rozwijać się maluszkowi. Więcej, wpływa również na rozwój intelektualny! Naprzemienne ruchy wykonywane przez dziecko podczas jazdy oddziałują na synchronizację półkul mózgowych. Z całą pewnością ułatwi również późniejszą naukę jazdy na rowerku z pedałami oraz utrzymywanie równowagi.

czytaj całość »
Kołyska dla dziecka - ułatwia zasypianie 0

Chyba każdy rodzic wie, jak trudnym zadaniem jest ułożenie dziecka do snu. Dzieci zasypiają inaczej od siebie. Niektóre potrzebują do tego mniej czasu i uwagi ze strony rodziców, zaś inne wymagają stosowania odpowiednich technik i zaangażowania obojga rodziców. Czy istnieją sposoby, aby ułatwić dzieciom zasypianie, ułatwiając ich rodzicom macierzyństwo? Oczywiście że tak. Sposobem na to jest kołyska!

czytaj całość »
Czym się kierować wybierając leżaczek? 0

Słów kilka na temat leżaczków bujaczków. Jak wszystko, mają one swoje wady i zalety. Jednak używane z rozsądkiem dają nam wiele możliwości, a zagrożenia są znikome. Dzieci lubią leżaczki, ale potrzebują też dużo przestrzeni i ruchu, a więc nagminne korzystanie z leżaczka jest pewnym zagrożeniem, ponieważ ogranicza dziecku ruchy. Jeśli jednak zachowamy umiar, ten sposób spędzania czasu może się okazać dla dziecka i rodzica bardzo wygodny i rozwojowy.

czytaj całość »
MADAR 2017 | All rights reserved

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl