do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Masz pytanie? Zadzwoń teraz!
Kategorie blog
Chmura tagów
Wózek spacerowy idealny na jesień 0

Polska jesień przestaje być kojarzona z babim latem, a bardziej przypomina angielską pogodę. Jest dżdżysto, często wieje chłodny wiatr i ogólnie nieprzyjemnie wychodzić na zewnątrz. Ale taka pogoda nie trwa wiecznie. Kiedy w końcu pogoda robi się bardziej słoneczna, warto wybrać się ze swoim dzieckiem na spacer. I nie powinien nas odstraszyć ani wiatr, ani lekkie zachmurzenie. Pod warunkiem że będziemy mieć dobrze wybrany wózek. Naszą propozycją spacerówki jest nowoczesny wózek Joie Litetrax 3, model na rok 2017.

czytaj całość »
Drewniane łóżeczko dwufunkcyjne 0

Kupno łóżeczka dziecięcego być może nie jest dużym wydatkiem, jednak jest to mebel, który służy dziecku stosunkowo krótki czas. Wkładanie większego dziecka do głębokiego łóżeczka jest bardzo kłopotliwe i męczące dla rodziców. W konsekwencji może prowadzić nawet do poważnych urazów i schorzeń kręgosłupa. Rozwiązaniem jest wymiana głębokiego łóżeczka na sofę lub kupno od razu takiego mebla, który przez dłuższy czas zachowa przydatność.

czytaj całość »
Krzesełko do karmienia – plastikowe czy drewniane? 0

Karmienie małego dziecka nie należy do prostych i szybkich czynności. Kapryszące dzieci przy posiłku to standard dla większości rodziców. Niechęć do smaków potraw, konieczności ich połykania i normalne w tym wieku zachcianki, wielokrotnie doprowadzają rodziców do kresu wytrzymałości. Podczas karmienia muszą się zmagać nie tylko z wycelowaniem łyżeczki do otwartych ust dziecka, ale również samym pilnowaniem pociechy, aby nie zrobiło sobie krzywdy lub nie spadło z krzesła. Niebywałą pomocą okazują się w tym przypadku specjalne krzesełka do karmienia.

czytaj całość »
Jak dbać o pościel dziecka 0

Małe dzieci są szczególnie mocno narażone na różnego rodzaju choroby, wirusy i alergie. Aby zapewnić im jak najlepsze warunki rozwoju, rodzice powinni być świadomi tego, jak należy dbać o pościel dziecka Pościel 2cz MINKY 75x100 + 40x40 Kieczmerski – i nie tylko. W pierwszych etapach życia dziecka, pościel jest niezwykle ważna. To właśnie w niej dziecko spędza kilkanaście godzin w ciągu doby. Czysta, wolna o bakterii, kurzu i roztoczy pościel to recepta na zdrowie naszej pociechy.

czytaj całość »
Jak wybrać dobry, głęboki wózek 0

Zakup głębokiego wózka dziecięcego jest nie lada wyzwaniem dla każdego rodzica. Sklepy z artykułami dziecięcymi są wypełnione produktami różnych firm – tych bardziej i mniej znanych. Wózki głębokie różnią się cenami, wyglądem, kolorystyką i konstrukcją. Początkujący rodzice mogą mieć solidny orzech do zgryzienia, kiedy przyjdzie wydać pieniądze na ten jeden, wymarzony i bezpieczny wózek. Aby nieco ułatwić podjęcie tej decyzji, prezentujemy 3 różne warianty wózków głębokich.

czytaj całość »
Na co zwracać uwagę kupując łóżeczko dla dziecka 0

Łóżeczko jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia dziecięcego pokoju. Noworodek spędzać będzie w łóżeczku wiele godzin w ciągu dnia i nocy. Również w kolejnych miesiącach będzie mu to miejsce dość bliskie. To właśnie w łóżeczku będzie się bawić, odpoczywać i może być tutaj karmione. Zakup łóżeczka tylko pozornie jest sprawą prostą. Zwracamy uwagę na kilka istotnych kryteriów, którymi należy się kierować podczas zakupów.

czytaj całość »
Jak wybrać pierwszy fotelik dla dziecka 0

Wybór pierwszego fotelika dla dziecka potrafi sprawić świeżo upieczonym rodzicom wiele problemów. Siedzisko być bowiem dopasowane nie tylko do samochodu, ale przede wszystkim do wagi oraz wzrostu dziecka. Ponadto konieczne jest, aby spełniało wiele norm zgodnych z przepisami prawnymi. Ilość modeli na rynku może skutecznie przytłaczać, a wybór dodatkowo komplikuje fakt, że zwykle zależy nam na zakupie sprzętu wysokiej jakości w korzystnej cenie. Co trzeba zatem wiedzieć, aby wybrać najlepszy fotelik dla niemowlaka?

czytaj całość »
Jak i dlaczego zapinać dziecko tyłem do kierunku jazdy? 0

Każdy rodzic wie, że przepisy ruchu drogowego wymagają od niego, aby przewoził dziecko w odpowiednio dobranym foteliku ochronnym, który zapewni maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa. Musi być on dopasowany do wagi oraz wzrostu dziecka. Przepisy nie określają jednak, do którego roku życia dziecko powinno siedzieć tyłem do kierunku jazdy, co powoduje, że wielu opiekunów zbyt wcześnie decyduje się na zakup fotelika montowanego przodem. Dlaczego warto wstrzymać się ze zmianą położenia fotelika oraz jak go poprawnie zamontować, aby mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby dziecko jechało z nami bezpiecznie?

czytaj całość »
Z dzieckiem na rower 0

Nowoczesne akcesoria do rowerów pozwalają zachować pełną mobilność, poprzez zabranie ze sobą w drogę dziecka. Pokonując trasę w celach praktycznych, gdy nie ma możliwości pozostawienia pociechy w domu, wygodne foteliki rowerowe zagwarantują komfort zarówno dorosłemu, jak i podopiecznemu. Nie można zapominać, że chociaż rower jest bardzo użytecznym środkiem lokomocji, to jazda nim służy również wypoczynkowi. Warto więc zabrać dziecko na przejażdżkę, podczas której będzie mogło poznawać świat. Taka forma spędzania czasu zaspokoi naturalną ciekawość. Z drugiej strony warto w dzieciach – od najmłodszych lat – rozpalać pasję do jednośladów. Rowerki dziecięce pozwolą im na samodzielną jazdę. O czym należy pamiętać, wybierając się z maluchem na rower i jak dobrać dla niego odpowiedni model, dostosowany do jego potrzeb?

czytaj całość »
5 zalet wózków 2 w 1 0

Każdy lubi rozwiązania, łączące w sobie kilka funkcji – dowodem tego jest popularność smartfonów i tabletów, które spajają w sobie wiele różnorodnych urządzeń, takich jak aparat cyfrowy, kamera, nawigacja satelitarna czy odtwarzacz muzyczny. Nic więc dziwnego, że dużym zainteresowaniem cieszą się również wózki 2 w 1. Jest to połączenie gondoli i spacerówki. Dzięki temu produkt jest dostosowany do dzieci w różnym wieku i może posłużyć nawet przez trzy pierwsze lata. Warto więc bliżej przyjrzeć się temu elementowi wyprawki, poznając jego 5 głównych zalet.

czytaj całość »
Wózki - spacerówki - poradnik zakupowy 0

Okres ostatnich dni przed porodem, gdy z niecierpliwością wyczekuje się przyjścia dziecka na świat, może się nieco dłużyć. Gdy już nadejdzie ta chwila, wszystko nabiera tempa. Maluch szybko rośnie, a każdy dzień daje sposobność do obserwowania jego postępów. Nagle okazuje się, że wózek głęboki trzeba zamienić na spacerówkę. Warto więc wcześniej zapoznać się z kilkoma wskazówkami, które ułatwią wybór i pozwolą czerpać radość ze wspólnych spacerów. 

czytaj całość »
Gdy dziecko nie lubi jeździć w foteliku 0

Podróż z pociechą może być prawdziwym wyzwaniem. Część dzieci w trakcie jazdy samochodem jest markotna i jest niecierpliwa, a dodatkowo doskwiera im choroba lokomocyjna. Częstokroć nie chcą usiedzieć spokojnie w foteliku, próbując z niego wychodzić. Takie okoliczności mogą skutecznie zniechęcić do podróży lub ograniczyć ich liczbę. Okazuje się, że wielokrotnie przyczyną takiego stanu rzeczy jest źle dobrany fotelik samochodowy. W takim razie, co zrobić, aby nie rezygnować z planów wyjazdowych? Dobrym wyjściem jest poznanie sposobów, jak radzić sobie z tego typu problemami tak, aby dziecko polubiło swój fotelik, dzięki czemu będzie można spokojnie wyruszyć w trasę. 

czytaj całość »
Pierwsza podróż z dzieckiem 0

Podróże samochodem z dzieckiem – niezależnie od tego czy obejmują długą, czy krótką trasę – mogą wydawać się trudnym i stresującym zadaniem. Okazuje się jednak, że wielu kłopotów można uniknąć, gdy tylko poczyni się odpowiednie przygotowania. Wielu młodym rodzicom wydaje się również, że urlopowe pomysły, związane z dłuższą podróżą, należy odłożyć do czasu, aż niemowlak nieco podrośnie. To błąd, gdyż na wakacje zaplanowane w znacznej odległości od domu, można udać się z pociechą, która ukończyła 3 miesiące. Jak w takim razie najlepiej przygotować się do pierwszego wyjazdu z dzieckiem? 

czytaj całość »
Materace do łóżeczka – o czym pamiętać? 0

Sen dla dziecka ma ogromne znaczenie. W trakcie niego mózg porządkuje wszelkie zdobyte w ciągu dnia informacje, kształtując pamięć. Jest to o tyle istotne, że proces ten odbywa się również w tych obszarach, które nie są używane w czasie aktywności. Ponadto odpowiednia ilość wypoczynku jest gwarancją, że w organizmie dziecka będzie odbywać się właściwa gospodarka hormonami i innymi niezwykle ważnymi substancjami, umożliwiającymi prawidłowy rozwój. Koniec końców zdrowy sen malucha jest również zbawienny dla rodziców. Warto więc przygotować należyte posłanie, dobierając wysokiej jakości materac do łóżeczka. W takim razie, o czym należy wtedy pamiętać?

czytaj całość »
Jak zaaranżować pokoik dziecięcy? 0

Stworzenie przyjaznej przestrzeni dla dziecka umożliwi mu prawidłowy rozwój. Istnieje wiele możliwości i propozycji doboru akcesoriów, które jednocześnie ozdobią i uatrakcyjnią pokoik dziecięcy. Jednakże niektóre elementy są szczególnie istotne. Przykładem jest łóżeczko dziecięce. Warto więc poznać kilka ciekawych rozwiązań, które zapewnią dziecku wygodę i świetnie wkomponują się w pozostałą część aranżacji.

czytaj całość »
Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w podróży? 0

Niezależnie czy podróż samochodem dotyczy długich godzin spędzonych w trasie, czy wyjazdu do pobliskiego parku, zawsze konieczne jest zapewnienie dziecku maksymalnej ochrony. Na szczęście w połączeniu z coraz bezpieczniejszymi samochodami i udoskonalonymi rozwiązaniami, oferowanymi przez producentów fotelików, zadanie to nie jest już takie trudne. Warto więc poznać kilka ciekawych opcji, aby móc skutecznie zadbać o bezpieczeństwo dziecka w podróży. 

czytaj całość »
Jak wybrać idealny wózek głęboki? 0

Spacery z niemowlakiem mogą być prawdziwą przyjemnością zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Jednakże, aby tak było, warto poświęcić chwilę na wybór idealnego wózka głębokiego. Rozwiązania oferowane przez producentów zwiększą komfort dziecka, umożliwiając mu relaks i prawidłowy rozwój. A jednocześnie zadbają one o rodziców, którzy będą mogli odprężyć się na spacerze lub sprawnie poruszać się, gdy zdarzy się potrzeba załatwiania różnych spraw, a nie będzie możliwości zostawienia maluszka w domu. Wystarczy poznać kilka kluczowych kwestii, które ułatwią decyzję związaną z wyborem wózka.  

czytaj całość »
Pomysły na letnie zabawy z dzieckiem 0

Beztroskie letnie dni spędzone w ogrodzie – to właśnie one tworzą najpiękniejsze wspomnienia. Gdy tylko pogoda na to pozwala, zabawom i harcom mogłoby nie być końca. Ciekawość, jaka cechuje dzieci, sprawia, że ogród jest dla nich niezwykle intrygującym miejscem, w którym czeka na nie masa przygód. Dlatego właśnie pociechy z entuzjazmem przyjmują niemal każdą propozycję zabawy na świeżym powietrzu. Warto poznać kilka pomysłów na letnie zabawy z dzieckiem, aby fantastycznie spędzić czas i sprawić, by ogród był jeszcze bardziej pasjonującym miejscem. 

czytaj całość »
Program wymiany baz RECARO fix 21

RECARO rozpoczęło program wymiany baz RECARO fix, które mogą być wykorzystywane w połączeniu z fotelikami OPTIA i nosidełkami dla niemowląt Privia. Program wymiany jest bezpłatny dla Klientów i dotyczy baz RECARO fix tylko z wyraźnie określonej partii produkcyjnej.

czytaj całość »
MADAR 2017 | All rights reserved

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl