do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Masz pytanie? Zadzwoń teraz!
DZIAŁ FOTELIKÓW I WÓZKÓW:
Formy płatności
Przelew tradycyjny Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwa kwotę w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.
Przelew natychmiastowy

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie i szybko opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego. W trakcie realizacji zamówienia wybierasz nazwę swojego banku, po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przekierowany do swojego banku a następnie po zalogowaniu się, otrzymujesz automatycznie wypełniony formularz przelewu. Po wykonaniu przelewu otrzymujemy automatyczne potwierdzenie jego wykonania dzięki czemu zamówienie szybciej zostaje przekazane do realizacji.

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje Krajowa Instytucja Płatnicza Blue Media. Żadne dane dotyczące konta bankowego nie są przekazywane do nas, a jedynie do operatora płatności.

Za pobraniem Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
Gotówka Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.
MADAR 2017 | All rights reserved

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl