Storchenmuhle

Storchenmühle: Historia sukcesu i innowacji w branży dziecięcej

Storchenmühle to niemiecka firma o długiej historii, której początki sięgają 1949 roku. Wszystko zaczęło się w piwnicy Irmgard i Hansa-Joachima Kauffmannów w Marktleugast w Górnej Frankonii. To właśnie tam powstały pierwsze produkty, a w tawernie „Storchenmühle” narodził się pomysł produkcji funkcjonalnych wózków spacerowych. Dzięki pasji i determinacji założycieli, Storchenmühle szybko przekształciła się w rodzinny biznes o globalnym zasięgu.

Storchenmühle: Pionier w sektorze fotelików samochodowych dla dzieci

W 1963 roku Storchenmühle stała się pionierem w branży fotelików samochodowych dla dzieci, wprowadzając na rynek pierwszy na świecie fotelik dziecięcy. Model „Niki” charakteryzował się solidną ramą, wygodnym siedziskiem oraz wyściełaną barierką zabezpieczającą. Firma kontynuowała innowacje, wprowadzając pierwszy fotelik z ramionami mocującymi do pojazdów BMW oraz prekursora systemu Isofix. Storchenmühle, tworząc foteliki takie jak fotelik dla Malucha Niki Kid i fotelik dla Niemowlaka Niki Start, zrewolucjonizowała bezpieczeństwo dzieci w samochodach.

Storchenmühle: Ciągłe doskonalenie i wprowadzenie nowych standardów

W 1978 roku Storchenmühle wprowadziła na rynek pierwszy fotelik kubełkowy, zapewniając jeszcze większą ochronę niemowląt. W 1984 roku firma zaprezentowała pierwszy fotelik dziecięcy z własnym 4-punktowym systemem pasów, co jeszcze bardziej podniosło standardy bezpieczeństwa. Produkty takie jak fotelik dla Starszaka Niki Next czy spacerówka Niko są dowodem na nieustanne dążenie Storchenmühle do doskonałości i innowacyjności.

Storchenmühle: Globalna marka premium w branży dziecięcej

Dzięki swoim pomysłom i wysokim standardom jakości, Storchenmühle zainspirowała wiele niemieckich marek z branży dziecięcej, takich jak Concord, Cybex, Maxi-Cosi czy Osann. Firma stała się fundamentem niemieckiego przemysłu fotelików samochodowych dla dzieci. Po przejęciu przez Grupę Osann w 2018 roku, marka osiągnęła nowy poziom, wprowadzając w 2023 roku cztery nowe modele fotelików dziecięcych, które wyróżniają się bezpieczeństwem, jakością i funkcjonalnością.

Storchenmühle: Gdzie kupić ich produkty?

Produkty Storchenmühle, w tym fotelik dla Malucha Niki Kid, fotelik dla Niemowlaka Niki Start, fotelik dla Starszaka Niki Next oraz spacerówka Niko, są dostępne w naszym sklepie internetowym MadarBaby. Oferujemy szeroki wybór wózków, fotelików samochodowych, wyposażenia pokoju dziecięcego i innych akcesoriów dla dzieci. Zapewniamy szybkie i bezpieczne dostawy na terenie całej Polski, w tym do miast takich jak Warszawa, Kraków, Poznań i Gdańsk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia idealnych produktów dla Ciebie i Twojego dziecka.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dział techniczny 691 803 043
Obsługa zamówień 603 039 209
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl