do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Masz pytanie? Zadzwoń teraz!
DZIAŁ FOTELIKÓW I WÓZKÓW:
Kategorie blog
Chmura tagów
Kołyska dla dziecka - ułatwia zasypianie 0
Kołyska dla dziecka - ułatwia zasypianie

Chyba każdy rodzic wie, jak trudnym zadaniem jest ułożenie dziecka do snu. Dzieci zasypiają inaczej od siebie. Niektóre potrzebują do tego mniej czasu i uwagi ze strony rodziców, zaś inne wymagają stosowania odpowiednich technik i zaangażowania obojga rodziców. Czy istnieją sposoby, aby ułatwić dzieciom zasypianie, ułatwiając ich rodzicom macierzyństwo? Oczywiście że tak. Sposobem na to jest kołyska!

Dlaczego kołyska to dobry pomysł?

Od dziesięcioleci dzieciom buduje się kołyski. To forma niewielkiego łóżeczka, umieszczonego na zaokrąglonych płozach. Kołyska wprawiona w ruch, delikatnie buja się na boki. Ruch ten bardzo kojąco działa na dziecko, mając na niego uspokajający i relaksujący wpływ. W podobny sposób działa hamak na osoby dorosłe. Kilkanaście minut w kołyszącym się hamaku, wywołuje w nas ochotę na krótszą lub dłuższą drzemkę. Tak samo reagują dzieci leżące w kołysce.

 Kołyska KLUPŚ Radek to produkt wysokiej jakości, w całości wykonany z naturalnych, ekologicznych materiałówKołyska KLUPŚ RADEK

Poszukując kołysek dla dzieci, spotkamy zarówno kołyski o tradycyjnym wyglądzie, jak również produkty 2w1 – czyli kołyskę i łóżeczko. Jest to ciekawa propozycja, którą rekomendujemy z kilku powodów. Przykładem takiego produkty jest kołyska z szufladą KLUPŚ RADEK, o wymiarach 120x60 cm. Konstrukcja łączy w sobie unikalne zalety kołyski z klasycznym łóżeczkiem dziecięcym. Jak to możliwe? Jest to zasługą zastosowania specjalnych blokad, pozwalających ustawić górną część kołyski idealnie w poziomie, zamieniając ją w łóżeczko. Kołyska została wykonana z bezpiecznego i naturalnego materiału, jakim jest drewno sosnowe, zabezpieczone wodnymi farbami, nie wywołującymi alergii. Boczna ścianka kołyski posiada dwa wyjmowane szczeble. Rozwiązania tego nie uświadczymy w klasycznych kołyskach, z pełnymi ściankami bocznymi.

Kolejną bardzo ważną zaletą kołyski, jest możliwość ustawienia stelaża w 3 poziomach wysokości. Na każdym z nich kołyska zachowuje się stabilnie i nie wychyla nadmiernie na boki. Nie byłoby to oczywiście możliwe, gdyby nie nisko umieszczony środek ciężkości. W przypadku kołyski KLUPŚ RADEK jest nim praktyczna szuflada.

Szuflada w kołysce – jaką pełni rolę?

Czy w kołysce jest potrzebna szuflada? Nie w każdej. Ale tam gdzie mamy do czynienia z kołyską i  łóżeczkiem w jednym, jest ona bardzo ważna. Pozwala nie tylko przechowywać kołderkę i pościel, ale również dociąża konstrukcję, przesuwając środek ciężkości jak najbliżej podłoża. Dzięki temu kołyska zachowuje się stabilnie i jest bezpieczna, nawet kiedy stelaż jest umieszczony w najwyższym położeniu. W przypadku prezentowanego modelu, mamy do czynienia z wysuwaną szufladą, która bardzo ułatwia wkładanie i wyjmowanie rzeczy – pościeli, maskotek, zabawek.

 

Szuflada w kołysce dodatkowo dociąża jej dół, zwiększając bezpieczeństwoKołyska i łóżeczko w jednym to również oszczędność miejsca. Znaczenie tego faktu jest tym większe, im mniejszą powierzchnię ma pokoik dziecka. Duża wytrzymałość i uniwersalne rozmiary 120x60 cm pozwalają użytkować kołyskę przez kilka następnych lat życia dziecka. W naszej ofercie można odnaleźć wiele innych kołysek i łóżeczek: zobacz wszystkie łóżeczka dziecięce drewniane

Komentarze do wpisu (0)

MADAR 2017 | All rights reserved

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl